Zvukové lázně

Zveme Vás na nezapomenutelnou cestu do tajemného světa zvuků a relaxace! Vstupte s námi do skalní jeskyně Parkhotelu Šumavské bylinné lázně a objevte kouzelnou atmosféru prostoru, kde se uskuteční jedinečné hudební putování.

 

Připravte se na zážitek, který ponoří vaše smysly do hlubokého stavu odpočinku a uvolnění. Začátek večera zahájíme představením magických nástrojů a úvodním slovem, které vás připraví na jedinečnou harmonizaci s vaší duší i okolním prostředím.

Hudba bude znít z laděné sady křišťálových misek, které mají sílu očistit vaše tělo, mysl i prostor. Zvukové vlny, které mísy vytváří, vás omámí svou krásou, ale také přenášejí energii místa přímo k vám.
Jeskyně je vybavena lehátky, kde si můžete pohodlně lehnout, zavřít oči a ponořit se do hluboké relaxace. Doporučujeme připravit se na možné doprovodné jevy, jako například můžete pocítit změny teploty vašeho těla nebo jemné brnění končetin. Vaše mysl může běžet vzpomínkami, myšlenkami, pocity či sny, které se mohou objevit jako součást vaší zkušenosti.
 

Připojte se k nám na tuto úžasnou cestu do světa zvuku a energie ve skalní jeskyni Parkhotelu Šumavské bylinné lázněKašperských Horách!

• Program se koná jednou týdně od 19:00 (středa nebo čtvrtek).
• Po skončení události si můžete ještě chvíli užívat klidu a nechat doznít své pocity.
• Pokud nejste ubytováni v našem hotelu, srdečně vás zveme, ale prosíme, aby jste vaši rezervaci potvrdili telefonicky na čísle 376 582 592.
• Pro přesné termíny a rezervace prosím navštivte naše webové stránky, facebook Šumavské bylinné lázně a nebo volejte recepci hotelu 376 582 592.
• Vstupné je 200 Kč/ osoba.
• Maximální kapacita je 17 hostů.

 

Nemůžeme se dočkat, až vás uvítáme v našich zvukových lázních!