PARK HOTEL Kašperské Hory, Šumava : UBYTOVÁNÍ ŠUMAVA

Kontakt

Parkhotel - Šumavské bylinné lázně

Kašperské Hory 4
PSČ: 34192

tel.: +420 376 582 592 


www.parkhotel-sumava.cz 

recepce@parkhotel-sumava.cz

reditel@parkhotel-sumava.cz

 • PARKHOTEL

   
  Šumavské bylinné lázně
  Kašperské Hory
  Adults Only

 • Alpská Vyhlídka


  novinka roku 2011

 • Penzion Kašperk


  krásná rodinná dovolená
  tel. 376 582 592

 • Penzion Polka


  klid, příroda, relaxace
  tel.: 728 666 495
 • Nové Hutě


  Pension Klostermann Nové Hutě
  ideální pro rodiny s dětmi
 • Knížecí pláně


  Hájenka uprostřed přírody a pastvin
 • Hotel Nové Údolí


  Velmi klidné místo v srdci NP Šumava
 • U krále Šumavy


  Apartmány Borová Lada

 Pro klienty pojišťoven


Slevový program

Naleznete nás jako

Ubytování Šumava

Ubytování Kašperské Hory

Hotel Kašperské Hory

Kašperské Hory, Šumava

Ubytování na Šumavě

Dovolená Šumava

Hotel, hotely, ubytování

Wellness Šumava

Akční nabídky

Prožijte krásné vánoční svátky na bílé Šumavě. Je pro Vás připraveno šest lázeňských procedur s neomezeným vstupem do skalní jeskyně.
Ze zkušenosti víme, že úspěšnost, zdraví, dobré vztahy, prostě vše co si v životě přejeme do velké míry souvisí s tím, kolik máme energie. Víme, že lidé, kteří mají dostatek energie, jsou oblíbení, úspěšní, tvořiví, mají dobrou náladu a intuici, snáze překonávají nesnáze a stres. Navštivte naši přírodní jeskyni, která Vám dodá novou energii, utečte ze smogu měst a městeček do hor za zimní inverzí a sluncem. Využijte sílu bylinných lázní a horského vzduchu v podzimním období a připravte své "já" na dlouhé zimní měsíce.
Myslete také na sebe, zapomeňte na denní starosti, shon a stres. Uvolněte endorfiny, abyste dosáhli lepší nálady. Uvolníte je chůzí, během, jízdou na kole, tenisem nebo plaváním. Fyzická zátěž, sportovní aktivita a pohyb vůbec jsou o pocitech, euforii a blaženosti, které mají být nedílnou součástí kvality našeho života.

Slevové programySphere cardUbytování - Šumava

39 pokojů a 4 apartmány v historickém šumavském hotelu. Hostům je k dispozici restaurace, vinárna, salonky, kavárna, bar, bazén.

Konference, školení

Konferenční možnosti vhodné především pro menší konference, firemní setkání nebo večírky. Ideální prostředí pro rodinné oslavy.

Šumavské bylinné lázně

V České republice unikátní bylinné lázně, které skloubily lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií.

Videoreportáž z pořadu Sama doma na ČT1. S programem a nabídkou Šumavských bylinných lázní vás seznámí pan MUDr. Zdeněk Šos.
Videoreportáž ze Šumavských lázní a ParkHotelu.

Genius loci v Parkhotelu Kašperské Hory

Historie budovy Parkhotelu sahá až do 13. století.  V 16. století se pod kamennou valenou klenbou vařilo kašpersko-horské pivo a celý objekt, včetně hotelového parku si koupil v roce 1539 zástavní držitel hradu Kašperk, místokancléř českého království Jiří z Lokšan. Ve skále vytesaná jeskyně, která je pod dnešním lázeňským hotelem, sloužila jako sklad a chladírna piva. Studená voda pramene sv. Barbory vyvěrající ve sklepení se používala k jeho chlazení.  Objekt městského pivovaru, kde se pivo vařilo až do roku 1947, byl citlivě zrekonstruován prvním majitelem hotelu p. Františkem Toschem. Zvláštní péče se přitom dostalo zachování původních kamenných kleneb. Lázeňský hotel v anglickém stylu s loveckou restaurací, atraktivním bazénem. Energetický a meditační hotelový park vám garantuje klidný a nerušený pobyt. Historické anglické stojací a závěsné hodiny v jednotlivých střediscích, vytváří poklidnou atmosféru domova. Šumavské bylinné lázně, které jsou nedílnou součástí lázeňského hotelu, nabízí unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a bohatou historií objektu, ale i širokého okolí.

"Medicus curat, natura sanat", přijeďte, přesvědčíme Vás o tom, že návrat k přírodě je nejlepší cestou pro Vaše zdraví.

Poznámka: s ohledem na  zajištění klidu a relaxace hostů je lázeňský hotel od ledna roku 2014 výhradně ADULTS ONLY.

Hotelové a lázeňské prostory nejsou bezbariérové. Do lázní vede delší jednoramenné schodiště, u koupelových van nedisponujeme zvedacím zařízením.

 

Webdesign & hosting & informace o Šumavě: ŠumavaNet.CZ